אודות

מאיק מהנדסים בע"מ

חברת 'מאיק מהנדסים בע"מ' נוסדה על ידי מהנדס גלעד מאיק, בשנת 2007. מאז צברה מוניטין ומומחיות ייחודית בתחומי הפיקוח והביצוע של פרויקטים מגוונים ומורכבים, בתחום הבניה בישראל.
לחברה מומחיות וניסיון רב-שנים בניהול, הובלת פרויקטים ופיקוח עבור מועצות מקומיות ועיריות.
לצוות המשרד הסמכה ומומחיות ממוקדת בתחומי הפיקוח, בקרת-איכות והבטחת-איכות בבניה עבור פרויקטים ישראליים, אמריקאים ופרויקטים של חברות זרות בישראל.
משרד 'מאיק מהנדסים בע"מ' מצטיין לאורך השנים, בניהול תהליך מדויק ויעיל, אחריות כוללת, עמידה בלוחות-זמנים, שילוב פתרונות טכנולוגיים מתקדמים וניהול שלם של פרויקטים מגוונים. כל אלו תוך הקפדה ושמירה על איכות שירות ברמה גבוהה במיוחד ומקצוענות ללא פשרות.
המשרד חרת על דגלו: הקפדה על מצוינות, על איכות בלתי מתפשרת, על רמת שירות גבוהה ועל תרבות ארגונית המושתתת על ערכים של: יושרה, מקצועיות ושמירה על אתיקה מקצועית.
אלו הפכו את 'מאיק מהנדסים בע"מ' לחברה מובילה בתחומי הפיקוח וניהול הפרויקטים לתחומי הבניה והתשתיות עבור הסקטור הציבורי, המסחרי והפרטי.

גלעד מאיק, מהנדס בניין מוסמך ורשוי מ- Budapest University of Technology and Economics. לגלעד הסמכה וניסיון רב בתחומי הפיקוח ובניהול מערכות QA ו QC בתחום הבניה, כולל הסמכה מטעם חיל ההנדסה האמריקאי.

המלצות
מכתב המלצה מצבא ארה"ב >>
תעודה הסמכה מצבא ארה"ב >>
מכתב המלצה ATCO >> >